O NAS    KONTAKT
PL  |  EN

Blog

Jaki naszyjnik pasuje do golfu?

Lipiec 23, 2021

Naszyjniki doskonale sprawdzają się nie tylko w przypadku ubrań, które odsłaniają dekolt, ale również wtedy, gdy ma się na sobie golf. Jaki naszyjnik pasuje do golfu oraz dlaczego warto zakładać biżuterię do takiego ubrania?

Więcej

Jak dobrać naszyjnik do dekoltu V?

Maj 4, 2021

Noszenie ubrań z dekoltem V, czyli inaczej w szpic, doskonale sprawdza się w przypadku wielu różnych typów figur. Taki wariant świetnie wygląda m.in. w przypadku szerszych ramion i dużego biustu, a także u posiadaczek krótszej szyi. Taki dekolt można dodatkowo podkreślać dzięki odpowiednio dobranym naszyjnikom. W oparciu, o jakie kryteria je dobierać?

Więcej

Skąd wzięła się nazwa naszyjnika celebrytka?

Kwiecień 28, 2021

Celebrytka to delikatny łańcuszek, wyróżniający się minimalną elegancją, skromnością i subtelnością. Chociaż sam w sobie nie rzuca się w oczy, to jednak przy odpowiedniej stylizacji stanowi doskonały dodatek biżuteryjny, który dodaje uroku i podkreśla naturalne piękno kobiety, która go nosi.

Więcej

Jaką kupić biżuterię ślubną do włosów?

Kwiecień 15, 2021

Ślub to niezwykle ważny dzień w życiu każdej kobiety. Towarzyszące mu emocje pozostają z nami już na zawsze, a wspomnienia jeszcze przez długi lata wywołują wzruszenie. Nic więc dziwnego, że każda panna młoda, mówiąc sakramentalne „tak”, chce wyglądać pięknie.

Więcej

Jaką biżuterię dobrać do kremowej sukni ślubnej?

Marzec 25, 2021

Kreacja Panny młodej jest jedną z najważniejszych kwestii organizacyjnych wesela. Należy pamiętać, że to nie tylko suknia ślubna wpływa na całość prezentacji, ale również duże znaczenie ma biżuteria. Wiele Pań zmaga się z dylematem, jaką biżuterię dobrać do kremowej sukni ślubnej. Biżuteria powinna podkreślać kolor sukni, a jednocześnie być widocznym dodatkiem i uzupełnieniem stroju.

Więcej

Jaka biżuteria do sukni ślubnej z koronki?

Marzec 10, 2021

Dobór biżuterii ślubnej do sukni z koronki stanowi spore wyzwanie przede wszystkim ze względu na to, że koronkowe suknie ślubne same w sobie są bardzo ozdobne i bogato dekorowane. Dlatego biżuteria, aby nie wprowadzać wrażenia nadmiaru ornamentów, powinna przede wszystkim delikatnie podkreślać wzory na sukience.

Więcej

projekt i realizacja: BigCom