https://e.allegroimg.com/original/030589/421896ed47cc90cf35cd861454de
  • https://e.allegroimg.com/original/030589/421896ed47cc90cf35cd861454de
290

Broszka Ptak Rajski Prezent Dzień Kobiet Jablonex

139,00 zł
Ilość

Realizacja zamówienia - 24 godziny! Darmowa wysyłka- od 200 zł!
help_outlineZapytaj o produkt
Broszka Ptak Rajski Prezent Dzień Kobiet Jablonex

Broszka Ptak Rajski Prezent Dzień Kobiet Jablonex

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

BROSZKA MUSZTARDOWA KOLOROWA RAJSKI PTAK JABLONEX

Broszka posrebrzana w kształcie rajskiego ptaka, malowana  emalią w kolorach bardzo modnym musztardowym - miodowym,niebieskim, zielonym z motywami czerwonymi ,różowymi oraz pomarańczowymi.Tułów wyklejany  bardzo błyszczącymi kryształowymi oczkami.Produkt markowy czeskiego JABLONEXU-firmy znanej na całym świecie z wysokiej jakości.Wszystkie broszki są pakowane w efektowne pudełko.Polecamy na prezent.

Kolor: oryginalne kryształowe oczka (crystal). emalia w kolorach: żółty , zielony. różowy. pomarańczowy. czerwony. biały. srebrna galwanizacja UV

Szerokość produktu: 5 cm

Wysokość produktu: 6 cm

Średnica elementów: 0.2 cm

Typ zapięcia: igła z blokadą

13269.jpg
290
5 Przedmioty

   Dostawa

  • Zamówienia złożone  przez klientów Sklepu internetowego kompletowane są przez Sprzedawcę w ciągu 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy zgodnie z §3.10 Regulaminu. Na czas realizacji składa się czas niezbędny do skompletowania przedmiotu zamówienia. 
  • Wysyłka zamówionych towarów odbywa się wyłącznie na adresy znajdujące się na terytorium Polski. W celu złożenia Zamówienia obejmującego wysyłkę zagranicę należy skontaktować się indywidualnie ze Sprzedawcą.
  • W przypadku braku odmiennej umowy Sprzedawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy, w terminie nie dłuższym niż  trzydzieści dni po złożeniu przez kupującego oświadczenia woli o chęci zawarcia umowy (§ 3.7 Regulaminu).
  • Czas dostawy uzależniony jest od sposobu dostawy/odbioru towaru wybranego przez Klienta i nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych od momentu zawarcia umowy sprzedaży zgodnie z § 3.10 Regulaminu.
  • Sprzedawca powierza dostarczenie towarów podmiotom trzecim prowadzącym w tym zakresie działalność gospodarczą w zależności od wyboru Klienta wskazanego w zamówieniu może to być: Poczta Polska, Kurier
Rodzaj przesyłki Do zapłaty 
  Rodzaj zniżki
Przesyłka priorytetowa Poczty Polskiej 10,00 zł 
  Dostawa gratis dla zamówień powyżej 130,00 zł
Przesyłka priorytetowa za pobraniem Poczty Polskiej 22,00 zł 
 
Przesyłka kurierska  Standard 16,00 zł 
 
Przesyłka kurierska za pobraniem  Standard 19,00 zł 
 
Odbiór osobisty 0,00 zł 
 


Promocja:     Za zakupy powyżej 130 zł nie doliczamy kosztów transportu.
 
Promocja dotyczy tylko opcji - wpłata na konto, poczta polska, przesyłka ekonomiczna. Nie dotyczy wysyłki za granicę. Wysyłkę za granicę ustalamy indywidualnie.