Diadem tiara Jablonex Kiara Ślub Miss Korona Moda
  • https://a.allegroimg.com/original/03c807/bad68cd94e3a8f8cdbf21f4214d6
5904347161781

Diadem tiara Jablonex Kiara Ślub Miss Korona Moda

349,00 zł
Ilość
Dostępny

Realizacja zamówienia - 24 godziny! Darmowa wysyłka- od 200 zł!
help_outlineZapytaj o produkt
Diadem tiara Jablonex Kiara Ślub Miss Korona Moda

Diadem tiara Jablonex Kiara Ślub Miss Korona Moda

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

13252.jpg

DIADEM Z ZAWIJASAMI JABLONEX

Nowatorska forma, tiary  ( Produkt markowy czeskiej fabryki  JABLONEX znanej na całym świecie z wysokiej jakości biżuterii kryształowej i szklanej) w formie sztrasowych pętli. Produkt posrebrzany. Nie zawiera niklu, jest zabezpieczony przed utlenianiem specjalistycznym lakierem..   Polecamy do kompletu kolczyki, bransolety i kolie, w odpowiednich działach Biżuterii Ślubnej.

Typ zapięcia: opaska sprężynująca

Wysokość produktu: 4.3 cm

5904347161781
5 Przedmioty

   Dostawa

  • Zamówienia złożone  przez klientów Sklepu internetowego kompletowane są przez Sprzedawcę w ciągu 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy zgodnie z §3.10 Regulaminu. Na czas realizacji składa się czas niezbędny do skompletowania przedmiotu zamówienia. 
  • Wysyłka zamówionych towarów odbywa się wyłącznie na adresy znajdujące się na terytorium Polski. W celu złożenia Zamówienia obejmującego wysyłkę zagranicę należy skontaktować się indywidualnie ze Sprzedawcą.
  • W przypadku braku odmiennej umowy Sprzedawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy, w terminie nie dłuższym niż  trzydzieści dni po złożeniu przez kupującego oświadczenia woli o chęci zawarcia umowy (§ 3.7 Regulaminu).
  • Czas dostawy uzależniony jest od sposobu dostawy/odbioru towaru wybranego przez Klienta i nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych od momentu zawarcia umowy sprzedaży zgodnie z § 3.10 Regulaminu.
  • Sprzedawca powierza dostarczenie towarów podmiotom trzecim prowadzącym w tym zakresie działalność gospodarczą w zależności od wyboru Klienta wskazanego w zamówieniu może to być: Poczta Polska, Kurier
Rodzaj przesyłki Do zapłaty 
  Rodzaj zniżki
Przesyłka priorytetowa Poczty Polskiej 12,00 zł 
  Dostawa gratis dla zamówień powyżej 300,00 zł
Przesyłka priorytetowa za pobraniem Poczty Polskiej 22,00 zł 
 
Przesyłka kurierska  Standard 16,00 zł 
 
Przesyłka kurierska za pobraniem  Standard 19,00 zł 
 
Odbiór osobisty 0,00 zł 
 


Promocja:     Za zakupy powyżej 300 zł nie doliczamy kosztów transportu.
 
Promocja dotyczy tylko opcji - wpłata na konto, poczta polska, przesyłka ekonomiczna. Nie dotyczy wysyłki za granicę. Wysyłkę za granicę ustalamy indywidualnie.