Opaska Diadem Korona Kryształy Jablonex Ślub Tiara
  • https://a.allegroimg.com/original/1182e7/55995c17422191b374d75ccb889c
5904347161644

Opaska Diadem Korona Kryształy Jablonex Ślub Tiara

149,00 zł
Ilość
Dostępny

Realizacja zamówienia - 24 godziny! Darmowa wysyłka- od 200 zł!
help_outlineZapytaj o produkt
Opaska Diadem Korona Kryształy Jablonex Ślub Tiara

Opaska Diadem Korona Kryształy Jablonex Ślub Tiara

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

Ślubne Ozdoby Do Włosów Kiara

DIADEM TIARA

Tiara z oczkami w kształcie okrągłym  (są bardzo błyszczące). Diadem zawiera wysokiej jakości kryształy Preciosa. Produkt markowy, posrebrzany, nie zawiera niklu, jest zabezpieczony przed utlenianiem oraz antyalergiczny. Pochodzi od czeskich producentów JABLONEXu, firmy znanej na całym świecie z najlepszego wzornictwa i wysokiej jakości. Polecamy do kompletu kolczyki, bransolety i kolie na  odpowiednich aukcjach.

Typ zapięcia: opaska sprężynująca

Wysokość produktu: 2 cm

13350.jpg
5904347161644
6 Przedmioty

   Dostawa

  • Zamówienia złożone  przez klientów Sklepu internetowego kompletowane są przez Sprzedawcę w ciągu 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy zgodnie z §3.10 Regulaminu. Na czas realizacji składa się czas niezbędny do skompletowania przedmiotu zamówienia. 
  • Wysyłka zamówionych towarów odbywa się wyłącznie na adresy znajdujące się na terytorium Polski. W celu złożenia Zamówienia obejmującego wysyłkę zagranicę należy skontaktować się indywidualnie ze Sprzedawcą.
  • W przypadku braku odmiennej umowy Sprzedawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy, w terminie nie dłuższym niż  trzydzieści dni po złożeniu przez kupującego oświadczenia woli o chęci zawarcia umowy (§ 3.7 Regulaminu).
  • Czas dostawy uzależniony jest od sposobu dostawy/odbioru towaru wybranego przez Klienta i nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych od momentu zawarcia umowy sprzedaży zgodnie z § 3.10 Regulaminu.
  • Sprzedawca powierza dostarczenie towarów podmiotom trzecim prowadzącym w tym zakresie działalność gospodarczą w zależności od wyboru Klienta wskazanego w zamówieniu może to być: Poczta Polska, Kurier
Rodzaj przesyłki Do zapłaty 
  Rodzaj zniżki
Przesyłka priorytetowa Poczty Polskiej 12,00 zł 
  Dostawa gratis dla zamówień powyżej 300,00 zł
Przesyłka priorytetowa za pobraniem Poczty Polskiej 22,00 zł 
 
Przesyłka kurierska  Standard 16,00 zł 
 
Przesyłka kurierska za pobraniem  Standard 19,00 zł 
 
Odbiór osobisty 0,00 zł 
 


Promocja:     Za zakupy powyżej 300 zł nie doliczamy kosztów transportu.
 
Promocja dotyczy tylko opcji - wpłata na konto, poczta polska, przesyłka ekonomiczna. Nie dotyczy wysyłki za granicę. Wysyłkę za granicę ustalamy indywidualnie.