Bardzo długie Klipsy srebrne wesele Jablonex 15cm
  • https://0.allegroimg.com/original/0358d3/b661cff149128fa249d169d1a0c0
2287

Bardzo długie Klipsy srebrne wesele Jablonex 15cm

Kolor: srebrny
Wykończenie: posrebrzany
69,00 zł
Ilość
Dostępny

Realizacja zamówienia - 24 godziny! Darmowa wysyłka- od 200 zł!
help_outlineZapytaj o produkt
Bardzo długie Klipsy srebrne wesele Jablonex 15cm

Bardzo długie Klipsy srebrne wesele Jablonex 15cm

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

BARDZO DŁUGIE KLIPSY MARKOWE JABLONEX

Srebrne klasyczne  klipsy 15 cm  bardzo długie Prawdziwe błyszczące kryształy oprawione są w posrebrzany metal, rozmiar oczek to ok. 2,5 mm. Produkt zabezpieczony filtrem UV w trakcie procesu galwanizacji. Bez niklu.Typ zapięcia:wygodny nieuciskający klips.Produkt markowy czeskiego JABLONEXU - firmy znanej z wysokiej jakości.Polecamy na studniówkę,karnawał bankiet.Klipsy pakujemy w efektowne pudełko.Do kompletu znajdziesz na innych aukcjach bransoletkę lub naszyjnik.

Szerokość produktu: 0.7 cm

Długość produktu: 15 cm

Średnica elementów: 0.25 cm

14530.jpg
2287
14 Przedmioty

Opis

Kolor
srebrny
Wykończenie
posrebrzany

   Dostawa

  • Zamówienia złożone  przez klientów Sklepu internetowego kompletowane są przez Sprzedawcę w ciągu 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy zgodnie z §3.10 Regulaminu. Na czas realizacji składa się czas niezbędny do skompletowania przedmiotu zamówienia. 
  • Wysyłka zamówionych towarów odbywa się wyłącznie na adresy znajdujące się na terytorium Polski. W celu złożenia Zamówienia obejmującego wysyłkę zagranicę należy skontaktować się indywidualnie ze Sprzedawcą.
  • W przypadku braku odmiennej umowy Sprzedawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy, w terminie nie dłuższym niż  trzydzieści dni po złożeniu przez kupującego oświadczenia woli o chęci zawarcia umowy (§ 3.7 Regulaminu).
  • Czas dostawy uzależniony jest od sposobu dostawy/odbioru towaru wybranego przez Klienta i nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych od momentu zawarcia umowy sprzedaży zgodnie z § 3.10 Regulaminu.
  • Sprzedawca powierza dostarczenie towarów podmiotom trzecim prowadzącym w tym zakresie działalność gospodarczą w zależności od wyboru Klienta wskazanego w zamówieniu może to być: Poczta Polska, Kurier
Rodzaj przesyłki Do zapłaty 
  Rodzaj zniżki
Przesyłka priorytetowa Poczty Polskiej 12,00 zł 
  Dostawa gratis dla zamówień powyżej 300,00 zł
Przesyłka priorytetowa za pobraniem Poczty Polskiej 22,00 zł 
 
Przesyłka kurierska  Standard 16,00 zł 
 
Przesyłka kurierska za pobraniem  Standard 19,00 zł 
 
Odbiór osobisty 0,00 zł 
 


Promocja:     Za zakupy powyżej 300 zł nie doliczamy kosztów transportu.
 
Promocja dotyczy tylko opcji - wpłata na konto, poczta polska, przesyłka ekonomiczna. Nie dotyczy wysyłki za granicę. Wysyłkę za granicę ustalamy indywidualnie.