https://a.allegroimg.com/original/1107f0/89dcc76847c49e9f8afe72d2fa4d
  • https://a.allegroimg.com/original/1107f0/89dcc76847c49e9f8afe72d2fa4d
5904347168988

Mykonos Bugenwilla Foto Plakat 60x40 cm

25,01 zł
Ilość

Realizacja zamówienia - 24 godziny! Darmowa wysyłka- od 200 zł!
help_outlineZapytaj o produkt
Mykonos Bugenwilla Foto Plakat 60x40 cm

Mykonos Bugenwilla Foto Plakat 60x40 cm

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

Grecja Mykonos Dom Z Bugenwillą w Pyrgos - Plakat

Wymiary plaktu: 60x40 cm   (możliwe inne formaty prosimy pytać)

Chiara Foto

Moje autorskie zdjęcie wykonane w wiosce Pyrgos na Mykonos w 2021 roku, Prosiłem mieszkańca domu o przesunięcie na chwilę motoru, ale się nie zgodził.

Autor: Piotr Śliwa

fotografia posiada białe obramowanie.

Oryginalny plakat posiadający licencję . Rewelacyjna jakość wykonania. Gładki, satynowy papier kredowy 150g/m2. Plakat jest zrolowany, zafoliowany i zapakowany w tubę.

wymiary: 60x40 cm

12451.jpg
12451.jpg

Dbałość o każdy detal

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii cyfrowego druku możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkt z najwyższej półki.

Soczyste barwy i długa żywotność kolorów to standard.

Wspieraj artystów kupując legalne produkty

Zamawiając u nas masz pewność, że plakat posiada licencję . Wspierasz w ten sposób swoich ulubionych artystów i legalny biznes. Oprawione w ramki plakaty przedstawiamy jedynie w celach poglądowych.

Ewentualne różnice w kolorach i odcieniach plakatów mogą być spowodowane indywidualnymi ustawieniami monitorów. Na różnych monitorach zdjęcia (barwy) mogą wyglądać inaczej. Cena podana w ofercie dotyczy plakatów bez oprawy. Oprawione w ramki plakaty przedstawiamy jedynie w celach poglądowych.

Jak powiesić plakat na ścianie?

Plakaty w szybki i prosty sposób możesz powiesić na ścianie za pomocą tradycyjnej taśmy, taśmy washi lub kropek kleju. Możesz oprawić plakat w antyramę lub skorzystać z specjalnych wieszaków do plakatów.

Jeśli zwracasz uwagę na każdy detal i zależy Ci na estetycznej i eleganckiej dekoracji na ścianie powinieneś rozważyć oprawienie plakatu w ramę aluminiową bądź drewnianą. Plakat będzie prezentował się na prawdę wyjątkowo.

5904347168988
24 Przedmioty

   Dostawa

  • Zamówienia złożone  przez klientów Sklepu internetowego kompletowane są przez Sprzedawcę w ciągu 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy zgodnie z §3.10 Regulaminu. Na czas realizacji składa się czas niezbędny do skompletowania przedmiotu zamówienia. 
  • Wysyłka zamówionych towarów odbywa się wyłącznie na adresy znajdujące się na terytorium Polski. W celu złożenia Zamówienia obejmującego wysyłkę zagranicę należy skontaktować się indywidualnie ze Sprzedawcą.
  • W przypadku braku odmiennej umowy Sprzedawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy, w terminie nie dłuższym niż  trzydzieści dni po złożeniu przez kupującego oświadczenia woli o chęci zawarcia umowy (§ 3.7 Regulaminu).
  • Czas dostawy uzależniony jest od sposobu dostawy/odbioru towaru wybranego przez Klienta i nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych od momentu zawarcia umowy sprzedaży zgodnie z § 3.10 Regulaminu.
  • Sprzedawca powierza dostarczenie towarów podmiotom trzecim prowadzącym w tym zakresie działalność gospodarczą w zależności od wyboru Klienta wskazanego w zamówieniu może to być: Poczta Polska, Kurier
Rodzaj przesyłki Do zapłaty 
  Rodzaj zniżki
Przesyłka priorytetowa Poczty Polskiej 10,00 zł 
  Dostawa gratis dla zamówień powyżej 130,00 zł
Przesyłka priorytetowa za pobraniem Poczty Polskiej 22,00 zł 
 
Przesyłka kurierska  Standard 16,00 zł 
 
Przesyłka kurierska za pobraniem  Standard 19,00 zł 
 
Odbiór osobisty 0,00 zł 
 


Promocja:     Za zakupy powyżej 130 zł nie doliczamy kosztów transportu.
 
Promocja dotyczy tylko opcji - wpłata na konto, poczta polska, przesyłka ekonomiczna. Nie dotyczy wysyłki za granicę. Wysyłkę za granicę ustalamy indywidualnie.