Audrey Hepburn cytat reprodukcja 40x40 cm
11707158807

Audrey Hepburn cytat reprodukcja 40x40 cm

Materiał: papier/tektura
37,00 zł
Ilość
Dostępny

Realizacja zamówienia - 24 godziny! Darmowa wysyłka- od 200 zł!
help_outlineZapytaj o produkt
Audrey Hepburn cytat reprodukcja 40x40 cm

Audrey Hepburn cytat reprodukcja 40x40 cm

Audrey Hepburn (Życiowe cytaty) - reprodukcja

Reprodukcja wykonana drukiem cyfrowym na grubym, matowym papierze 300g/m2 w jakości premium. Idealnie nadaje się do oprawienia w ramki lub antyramy. Reprodukcja jest zrolowana, zafoliowana i zapakowana w tubę. Zwróć uwagę na białe marginesy, które zawierają się w podanych wymiarach reprodukcji.

wymiary: 40x40 cm

numer katalogowy: PPR45239

marka:  Pyramid Posters 

autor: 

Fantastyczna, cyfrowa jakość na Twojej ścianie

Ten artprint to oryginalny, drukowany ekologicznymi tuszami egzemplarz. Kupując u nas masz pewność, że otrzymasz produkt w najlszepszej, cyfrowej jakości. Dodatkowo zamawiając u nas wspierasz małą rodzinną firmę z Podkarpacia. Dziękujemy!

 

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

11707158807
12 Przedmioty

Opis

Materiał
papier/tektura

   Dostawa

  • Zamówienia złożone  przez klientów Sklepu internetowego kompletowane są przez Sprzedawcę w ciągu 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy zgodnie z §3.10 Regulaminu. Na czas realizacji składa się czas niezbędny do skompletowania przedmiotu zamówienia. 
  • Wysyłka zamówionych towarów odbywa się wyłącznie na adresy znajdujące się na terytorium Polski. W celu złożenia Zamówienia obejmującego wysyłkę zagranicę należy skontaktować się indywidualnie ze Sprzedawcą.
  • W przypadku braku odmiennej umowy Sprzedawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy, w terminie nie dłuższym niż  trzydzieści dni po złożeniu przez kupującego oświadczenia woli o chęci zawarcia umowy (§ 3.7 Regulaminu).
  • Czas dostawy uzależniony jest od sposobu dostawy/odbioru towaru wybranego przez Klienta i nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych od momentu zawarcia umowy sprzedaży zgodnie z § 3.10 Regulaminu.
  • Sprzedawca powierza dostarczenie towarów podmiotom trzecim prowadzącym w tym zakresie działalność gospodarczą w zależności od wyboru Klienta wskazanego w zamówieniu może to być: Poczta Polska, Kurier
Rodzaj przesyłki Do zapłaty 
  Rodzaj zniżki
Przesyłka priorytetowa Poczty Polskiej 12,00 zł 
  Dostawa gratis dla zamówień powyżej 300,00 zł
Przesyłka priorytetowa za pobraniem Poczty Polskiej 22,00 zł 
 
Przesyłka kurierska  Standard 16,00 zł 
 
Przesyłka kurierska za pobraniem  Standard 19,00 zł 
 
Odbiór osobisty 0,00 zł 
 


Promocja:     Za zakupy powyżej 300 zł nie doliczamy kosztów transportu.
 
Promocja dotyczy tylko opcji - wpłata na konto, poczta polska, przesyłka ekonomiczna. Nie dotyczy wysyłki za granicę. Wysyłkę za granicę ustalamy indywidualnie.