Marilyn Monroe (New York) - Bernard Of Hollywood - plakat
5050574324663

Marilyn Monroe (New York) - Bernard Of Hollywood - plakat

Materiał: papier/tektura
24,90 zł
Ilość
Dostępny

Realizacja zamówienia - 24 godziny! Darmowa wysyłka- od 200 zł!
help_outlineZapytaj o produkt
Marilyn Monroe (New York) - Bernard Of Hollywood - plakat

Marilyn Monroe (New York) - Bernard Of Hollywood - plakat

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

Marilyn Monroe (New York) - Bernard Of Hollywood - plakat

autor: anonim
wymiary 61x91,5 cm
EAN: 5050574324663
koszty dostawy

od 9.90 zł

Marylin Monroe(New York ) - Bernard Of Hollywood, to plakat autorstwa profesjonalnego fotografa Bruno Bernarda, przedstawiający na czerwonym tle Marylin Monroe - gwiazdę amerykańskiego kina lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Stoi ona uśmiechnięta, z założonymi rękami za głową uniesioną do góry. Ubrana jest w czerwoną sukienkę z narzuconym na szyję z czerwonym szalem. Tuż za nią widzimy Statuę Wolności w zielonym charakterystycznym dla niej kolorze . Rzuca się w oczy analogia między pozą aktorki a widocznym posągiem Statuy Wolności. Plakat niewątpliwie ozdobi Twoje mieszkanie, restaurację , klub itp.

Każdy egzemplarz posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny plakat. Wysoka jakość wydruku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.

Jeśli jednak chcesz cieszyć oko jeszcze dłużej naszymi plakatami proponujemy zakupić do nich ramę w naszym sklepie. Oprawione postery łatwo możesz przywiesić na ścianie, a przede wszystkim zabezpieczasz je przed zniszczeniem. Postery w antyramach będą wyglądały zdecydowanie atrakcyjniej i podniosą walory estetyczne Twojego mieszkania.

Kup plakat i ramkę, a my oprawiony go za Ciebie. Otrzymasz gotowy obraz do przywieszenia na ścianę.
 

5050574324663
10 Przedmioty

Opis

Materiał
papier/tektura

   Dostawa

  • Zamówienia złożone  przez klientów Sklepu internetowego kompletowane są przez Sprzedawcę w ciągu 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy zgodnie z §3.10 Regulaminu. Na czas realizacji składa się czas niezbędny do skompletowania przedmiotu zamówienia. 
  • Wysyłka zamówionych towarów odbywa się wyłącznie na adresy znajdujące się na terytorium Polski. W celu złożenia Zamówienia obejmującego wysyłkę zagranicę należy skontaktować się indywidualnie ze Sprzedawcą.
  • W przypadku braku odmiennej umowy Sprzedawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy, w terminie nie dłuższym niż  trzydzieści dni po złożeniu przez kupującego oświadczenia woli o chęci zawarcia umowy (§ 3.7 Regulaminu).
  • Czas dostawy uzależniony jest od sposobu dostawy/odbioru towaru wybranego przez Klienta i nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych od momentu zawarcia umowy sprzedaży zgodnie z § 3.10 Regulaminu.
  • Sprzedawca powierza dostarczenie towarów podmiotom trzecim prowadzącym w tym zakresie działalność gospodarczą w zależności od wyboru Klienta wskazanego w zamówieniu może to być: Poczta Polska, Kurier
Rodzaj przesyłki Do zapłaty 
  Rodzaj zniżki
Przesyłka priorytetowa Poczty Polskiej 12,00 zł 
  Dostawa gratis dla zamówień powyżej 300,00 zł
Przesyłka priorytetowa za pobraniem Poczty Polskiej 22,00 zł 
 
Przesyłka kurierska  Standard 16,00 zł 
 
Przesyłka kurierska za pobraniem  Standard 19,00 zł 
 
Odbiór osobisty 0,00 zł 
 


Promocja:     Za zakupy powyżej 300 zł nie doliczamy kosztów transportu.
 
Promocja dotyczy tylko opcji - wpłata na konto, poczta polska, przesyłka ekonomiczna. Nie dotyczy wysyłki za granicę. Wysyłkę za granicę ustalamy indywidualnie.