Klipsy Do Ślubu Kiara Kryształy Ślubne Eleganckie
  • https://a.allegroimg.com/original/112e6d/5437483445d48fc6ffc5b2cf3e44
5904347160432

Klipsy Do Ślubu Kiara Kryształy Ślubne Eleganckie

145,00 zł
Ilość
Dostępny

Realizacja zamówienia - 24 godziny! Darmowa wysyłka- od 200 zł!
help_outlineZapytaj o produkt
Klipsy Do Ślubu Kiara Kryształy Ślubne Eleganckie

Klipsy Do Ślubu Kiara Kryształy Ślubne Eleganckie

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

KLIPSY LUB KOLCZYKI ŚLUBNE LISTKI

Najmodniejsze, klasyczne bardzo błyszczące kolczyki posrebrzane z kryształami czeskiej PRECIOSY i wysokiej jakości srebrną galwanizacją. Dzięki uniwersalnej formie dopasowują się do wielu ślubnych stylizacji. Później mogą również służyć do kreacji wieczorowych. Produkt markowy JABLONEXU - fabryki biżuterii znanej z wysokiej jakości. Posiadają niealergizujące sztyfty tytanowe. Kolczyki są pakowane w efektowne pudełko. Dostępne są również w wersji jako klipsy. Posiadają wtedy pojedynczy kryształ SWAROWSKI w zapięciu klipsowym. / Proszę zaznaczyć w zamówieniu odp. wersję / Polecamy również zakup bransoletki lub naszyjnika do tego kompletu w odpowiednich działach e-butiku.

Typ zapięcia: sztyft tytanowy + zawleczka.

Efektowne pudełko gratis.

Długość produktu: 6.5 cm

Średnica elementów: od 0.25 cm do 0.4 cm

Wymiary elementów: od 0.8 x 0.4 cm do 1 x 0.5 cm

15244.jpg
5904347160432
10 Przedmioty

   Dostawa

  • Zamówienia złożone  przez klientów Sklepu internetowego kompletowane są przez Sprzedawcę w ciągu 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy zgodnie z §3.10 Regulaminu. Na czas realizacji składa się czas niezbędny do skompletowania przedmiotu zamówienia. 
  • Wysyłka zamówionych towarów odbywa się wyłącznie na adresy znajdujące się na terytorium Polski. W celu złożenia Zamówienia obejmującego wysyłkę zagranicę należy skontaktować się indywidualnie ze Sprzedawcą.
  • W przypadku braku odmiennej umowy Sprzedawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy, w terminie nie dłuższym niż  trzydzieści dni po złożeniu przez kupującego oświadczenia woli o chęci zawarcia umowy (§ 3.7 Regulaminu).
  • Czas dostawy uzależniony jest od sposobu dostawy/odbioru towaru wybranego przez Klienta i nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych od momentu zawarcia umowy sprzedaży zgodnie z § 3.10 Regulaminu.
  • Sprzedawca powierza dostarczenie towarów podmiotom trzecim prowadzącym w tym zakresie działalność gospodarczą w zależności od wyboru Klienta wskazanego w zamówieniu może to być: Poczta Polska, Kurier
Rodzaj przesyłki Do zapłaty 
  Rodzaj zniżki
Przesyłka priorytetowa Poczty Polskiej 12,00 zł 
  Dostawa gratis dla zamówień powyżej 300,00 zł
Przesyłka priorytetowa za pobraniem Poczty Polskiej 22,00 zł 
 
Przesyłka kurierska  Standard 16,00 zł 
 
Przesyłka kurierska za pobraniem  Standard 19,00 zł 
 
Odbiór osobisty 0,00 zł 
 


Promocja:     Za zakupy powyżej 300 zł nie doliczamy kosztów transportu.
 
Promocja dotyczy tylko opcji - wpłata na konto, poczta polska, przesyłka ekonomiczna. Nie dotyczy wysyłki za granicę. Wysyłkę za granicę ustalamy indywidualnie.